Skip links
s1
s3
s1
s3
Yapı Kauçuk Grubu
Alt Yapı Kauçuk Grubu
Otomotiv Kauçuk Grubu
Endüstri Kauçuk Grubu

İpekoğlu Kauçuk, Konya Motorlu Taşıtlar Sanayi’nde 10m2 kapalı alan üzerinde 1982 yılında faaliyetlerine başlamıştır. 1989 yılında Zafer Sanayi’nde, 1994 yılında Konya Organize Sanayi’nde faaliyetlerine devam ederken 2007 yılında yeni üretim sahasında 2500m2 kapalı 5000m2 açık alanda Konya Organize Sanayi’nde son teknoloji makineler ile üretimine devam etmektedir.

Firmamız Otomotiv sektöründe cam ve kapı toz lastikleri, floklu cam fitilleri, çeşitli tiplerde süngerli profiller, lastik segmanları ve hortumlar üretirken inşaat sektörü içinde çeşitli tiplerde her türlü hava şartlarına uygun ve dayanıklı cam, kapı ve çelik kapı contaları üretmektedir.

Ayrıca ürettiğimiz tüm mamüllerin kalıplarının yapımı yanı sıra her türlü kalıbı yapabilecek kapasiteye sahip deneyimli elemanları bulunan kalıp atölyemiz müessesemiz içerisinde mevcuttur.

Seri üretimlerini yapığımız mamüllerin yanı sıra yağa, akaryakıta, toza, asite ve diğer kimyevi maddelere dayanıklı profil contalar, sızdırmazlık elemanları firmamızın başarıyla ürettiği mamüllerin arasındadır.

Mamüllerimiz ulusal sanayide kullanılmakta olup, yurt içi ve yurt dışı ihracatlarımız devam etmektedir.

78%
Ekstra Müşteri
537
Mutlu Müşteri
4M
Yıllık Üretim
12
Ülkeye İhracat

MİSYONUMUZ

İPEKOĞLU OTOMOTİV olarak; ürünlerimizi, ekip ruhuna uygun ve üstün görev bilinci içerisinde çalışıp ve günümüz teknolojisini kendi deneyimlerimizle birleştirerek; müşterilerle yapılan anlaşmalar doğrultusunda kaliteli, istenilen miktar ve zamanda üretim yapmak görevimizdir.

VİZYONUMUZ

Tüm çalışanlarımızın katılımı ve gayretleriyle; tüm işleri ilk seferde doğru yapmak, en düşük maliyetle kaliteli ürünler üretmek amacımızdır. İPEKOĞLU OTOMOTİV olarak hedefimiz; - Sürekli ürün kalitesini ve çeşidini artırmak - Sürekli yükselen pazar payı - Her zaman müşteriyi memnun etmek - Sektörde lider kuruluş olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İPEKOĞLU OTOMOTİV olarak, aktif pazarlama ekipleriyle ürünlerimizi en iyi şekilde tanıtarak müşteri sayımızı arttırmak, etkin bir satış sonrası hizmeti oluşturarak, ürünlerimiz ile ilgili müşteri şikayetlerini en aza indirmek.

Faaliyet sahamızdaki gelişen ve değişen teknolojik durumları takip ederek firmaya uygulanabilirliğini sağlamak.

Sürekli eğitimle, çalışanların bilgi ve becerilerini artırmak.

Kazancımızı çalışanlarla paylaşmak temel politikamızdır.